Speciální služby

 

Pro naše klienty zajišťujeme tyto bezpečnostní služby: doprovod a transport osob, VIP služby, přeprava, doprovod a transport cenin, zajištění bezpečnostních služeb na obchodních schůzkách, koncertech, kongresech, castingu, sportovních, kulturních a politických událostech, dále také na soukromých a jiných akcích dle požadavků klienta. Tyto služby jsou poskytovány vždy diskrétně a s maximálním ohledem na konkrétní situaci a zájmy klienta.

 

 

Fyzická ostraha

 

 • obchodní centra
 • administrativní centra
 • logistické celky
 • průmyslové komplexy
 • ostatní typy objektů
 
 
 

Tým zkušených bezpečnostních pracovníků zajišťuje pro naše klienty fyzickou ostrahu všech typů objektů. Máme rozsáhlé zkušenosti s vyhodnocováním, řešením a předcházením bezpečnostních rizik. Pro jednotlivé typy objektů jsou vypracovány konkrétní bezpečnostní procedury a pravidla, jejich dodržování v praxi je pak přísně kontrolováno.

 

 

Bezpečnostní poradenství

 

 

Poskytujeme komplexní poradenství ve všech oblastech bezpečnosti, kde máme rozsáhlé zkušenosti s vyhodnocováním, řešením a přecházením bezpečnostních rizik.

 

Předkládáme a v praxi aplikujeme konkrétní návrhy optimálních opatření v návaznosti na bezpečnostní audit, který je klíčovým krokem pro minimalizaci všech bezpečnostních rizik.

 

Veškeré návrhy k řešení bezpečnostních problémů jsou předkládány v krátkých termínech, zpracovány odborně a profesionálně podle skutečných potřeb klienta.

 

 

Další služby

 
 
 1. technický dozor investora

 2. detektivní služby (sledování osob, informace o osobách, objektech a věcech)

 3. prověřování transakcí, obchodů a obchodních a životních partnerů

 4. vymáhání podložených pohledávek

 5. prověřování zaměstnanců

 6. výcvik a školení bezpečnostního personálu - sebeobrana, střelecká příprava, právní minimum, modelové situace apod.

 7. úklidové služby

 

 

Pro kolektivy, managementy firem a organizací příp. pro zájemce z řad fyzických osob nabízíme zajištění a organizaci relaxačních seminářů zaměřených na zvýšení fyzické a psychické kondice.

Tyto semináře probíhají formou víkendových pobytů, během kterých jsou organizovány různé sportovní a zájmové aktivity, kursy zvláštních dovedností apod.

 

(střelba, sebeobrana, slanovací techniky, přežítí v přírodě a další outdoor aktivity).