O nás

 
Společnost GUARD TEAM SECURITY byla založena na základě vzrůstajících potřeb a požadavků české  společnosti , a také kvůli měnící se mezinárodní bezpečnostní  situaci v roce 2012. Naše organizace je schopna nabídnout nejen kompletní bezpečnostní servis, ale i veškeré úkony spojené s autodopravou a v neposlední řadě také facility managementu.

GUARD TEAM SECURITY má k dispozici vynikající lidský potenciál, širokou základnu a moderní technologie, které přispívají k podpoře té nejvyšší úrovně zabezpečení. Našich komplexních služeb již využila řada VIP osobností, českých i mezinárodní firem a soukromých subjektů.

Využíváme dlouholetých zkušeností a znalostí nabytých zejména u speciálních útvarů Ministerstva obrany, Ministerstva vnitra a absolventů vysokých škol bezpečnostních studií. Jestliže sháníte profesionálního společníka pro vaši bezpečnost a ochranu, jsme tu pro vás. Příslušníci našeho týmu jsou neustále školeni, aby obstarali svým klientům ty nejlepší bezpečnostní služby. Bezpečnost a profesionalita je naším hlavním cílem!