Kariéra

Hledáme zaměstnance na hlídání budovy, skladu apod. Plat 100 Kč / hod. Požadujeme čistý trestní rejstřík - (ne starší než 1 měsíc). Certifikát strážný 68-008-E výhodou. Možnost spolupráce na DPP, DPČ, HPP nebo brigádně. Místo výkonu práce Horní  Počernice, Jirny. Nástup možný dle dohody.

Hledáme nového zaměstnance na pozici Velitel objektu.

Popis pozice:

  • zodpovědnost za vedení týmu strážných na objektu
  • řízení velitelů směn
  • provádění vstupních školení pro strážné
  • reportování a komunikace se zástupci klienta
  • obsluha mobilních zařízení, EPS, EZS, CCTV
  • administrativa - tvorba rozpisu směn

Místo pracoviště:

  • Horní Počernice

Co očekáváme:

  • trestní bezúhonnost
  • pečlivost, odpovědnost, aktivní přístup
  • zdravotní způsobilost - fyzickou i psychickou zdatnost
  • příjemné a profesionální vystupování
  • zkušenosti s vedením týmu pracovníků ostrahy (do 12 osob)

Nabízíme:

  • mzda: 28.000 - 30.000 Kč měsíčně čistého, dle náročnosti objektu
  • příplatek za vedení týmu
  • práce na HPP
  • pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • nástup od 1.6.2021

Dotazník uchazeče o zaměstnání

Zvolte soubor

Kontaktujte nás